Albertslund Tømrer &
Snedker A/S
Forside
Profil
Kontakt
Albertslund Tømrer & Snedker A/S
Herstedøster Skolevej 16
2620 Albertslund

Tlf: 4343 7722
eMail: hrh@hrh.dk

CVR: 2028 2991

Bank: Danske Bank
Konto: 4316 - 12069 227
EAN: 5790001792640

Vi er medlem af





 

Kontakt os for et uforpligtende tilbud, eller hvis du vil vide mere om vores kompetencer og muligheder.

Navn:

eMail:
Telefon:
   
Besked:
   
Sikkerheds kode: Q74X5 )
   
 


Jesper Andersen
Afdelingsleder

eMail: jesper@hrh.dk

 
Henrik Liehmann Henriksen
Afdelingsleder

eMail: l.henrik@hrh.dk

 
Jesper Rasmussen
Formand

eMail: jesper.rasmussen@hrh.dk

 
Morten Larsen
Formand

eMail: Morten.larsen@hrh.dk

 
Lars Malling Hechmann
Bygningskonstruktør

eMail: lars.m.hechmann@hrh.dk

 
Kenneth Weinreich Jensby
Formand

eMail: kj@hrh.dk

 
Claus Lagerbond
Formand

eMail: claus@hrh.dk

 
Gert Jørgen Buchholtz
Formand

eMail: gert@hrh.dk

 
HRH - Herstedøster Skolevej 16 - 2620 Albertslund - Tlf: 4343 7722